Spravujeme facebookové skupiny Jsi v tom, ale ne sama! a Průvodce těhotenstvím

Proč se stát členkou skupiny ?

Čekáš miminko nebo nad těhotenstvím teprve uvažuješ? Chceš se dozvědět ty správné a podložené informace od odborníků? V naší skupině tě provedeme od období, kdy miminko plánuješ, přes samotné těhotenství, až po konec šestinedělí. Chceme, aby jsi měla tu nejlepší péči od samotného začátku. Spolupracujeme se studenty porodní asistence. Dozvíš se informace o vyšetřeních v těhotenství, porodu i šestinedělí.

Ve skupině se vzájemně podporujeme, sdílíme radosti i obavy. Díky informacím od zdravotníků zjistíš, jaké máš možnosti i práva. Zjistíš, jak se zaopatřit, abyste prožila porod takový, jaký si plánuješ. Pravidelně pořádáme také oblíbený Online Pokec nad břichem. Sejdeš se s námi online! Popovídáme si o všem, co potřebuješ řešit. Jsme tu pro tebe, abys na těhotenství nebyla sama. Společně se to lépe táhne!

Členky placené skupiny budou dostávat nejen pravidelné e-maily, ale budou mít přístup k rozhovorům, bonusům a pracovním listům. Čekají vás pravidelné lekce cvičení a jídelního plánu.

Přidej se k nám

Obsah členství Premium

Webinář s odborníky Pravidelné setkání s odborníky ohledně těhotenství a šestinedělí. Vždy na dané téma tak, aby ti to bylo ku prospěchu. Součástí webináře je prostor na dotazy, kde získáš co nejvíce informací a odpovědí na to, co tě zrovna tíží. Protože na tobě nám záleží.

Konzultace přes Messenger (garance odpovědi do 48 h). Potřebuješ naléhavě vyřešit téma, které se týká tvého těhotenství či šestinedělí? Napiš nám – do 48 hodin se ti ozveme a případně tě propojíme s odborníkem z našich řad.

Přihlášení a platba ZDE

Tištěný diář Ma&Mi a další BONUSY za roční platbu Premium členství

Tištěný diář Ma&Mi – průvodce těhotenstvím a šestinedělím

Desatero chování pro návštěvy po narození dítěte

Desatero chování pro tatínky

Přihlášení a platba ZDE

Ve skupině se navzájem podporujeme a sdílíme své radosti i starosti.

Své místo ve skupině budeš mít tak dlouho, jak jen si budete přát.

Více informací a možností najdeš v naší skupině Jsi v tom, ale ne sama!