Náš příběh

Ma&Mi se snaží poskytnout budoucím maminkám i maminkám nové způsoby, jak převzít kontrolu nad svými individuálními zkušenostmi s mateřstvím. Sdílíme užitečný obsah a odborné rady na podporu maminek. Co je Ma&Mi? Maminka & Miminko.

Těhotenství je nádherná a mnohdy náročná role v životě ženy, období velkých změn a nevšedních okamžiků.  Souvisí nejen s pozitivními emocemi, ale také se strachem a obavami, zda vše dopadne tak, jak má. Jsi v tom, ale ne sama. Pomůžeme ti se na porod a šestinedělí dostatečně připravit a prožít je dle představ, stejně jako období po něm. Když je zdravá a šťastná maminka, tak děťátko také.

Ma&Mi (MAminka & MIminko) je web pro moderní maminku, ve kterém naleznete všechny odpovědi na otázky týkající se početí, těhotenství, porodu, vývoje i výchovy děťátka.

Ve spolupráci s porodními asistentkami a dulami vás bezstarostně provedeme těhotenstvím. Získáte cenné informace a lepší představu o tom, co vás a miminko po porodu čeká.

Těšit se můžete na odborné rady, rozhovory se zajímavými osobnostmi, recepty a další zajímavé rady a tipy.

Přidejte se k nám a staňte se součástí Ma&Mi, kde se ženy vzájemně respektují a pomáhají si. Mateřství, stejně jako chuť pomáhat ostatním ženám, považujeme za srdeční záležitost. Osvětu šíříme s láskou a vědomím, že informací v mateřství není nikdy dost.

TÝM MA&MI

Katka

Zakladatelka

Lucie

Pozice

Lenka

Pozice

Hanka

Pozice

Lucie N.

Pozice

Kontaktujte nás

Jsme tu pro vás. Pokud máte nějaký dotaz, zájem o spolupráci, neváhejte nás kontaktovat.