Pro členky skupiny Jsi v tom, ale ne sama! nabízíme výživovou konzultaci zdarma

Přeješ si zbavit se nějakého to kila nabraného v těhotenství, vytvářet mateřské mléko v TOP kvalitě a to všechno správnou cestou bez drastického omezování? Nebo snad toužíš po postavě, kterou jsi měla před těhotenstvím?

Ať už je to pár týdnů nebo let, pokud od porodu cítíš, že bys potřebovala:

  • Být spokojená se svým tělem
  • Být v psychické i fyzické pohodě
  • Lépe jíst a vědět, jak vařit
Ahoj, jsem Katka a ráda tě nasměrují k chutnému a kaloricky vyváženému jídelníčku.

Nevíš jak začít, máš už plné zuby všemožných diet a zázračných postupů?

Zvu tě na soukromou konzultaci, kde v celých 45 minutách probereme přesně to, co tě trápí a v jaké oblasti si nevíš rady.

Nasměruji tě:

  • Vnímat své tělo a naslouchat jeho potřebám
  • Získat zpět svou předtěhotenskou postavu
  • Jednoduché recepty, rady a tipy
  • Mám tři malé děti, takže trávit denně 3 hodiny v kuchyni není můj cíl

Recenze spokojených klientek, kterým Katka pomohla zatočit s kily navíc

Recenze hubnutí s Katkou - Maami.cz
Broňa hubne s Katkou

“Tak jako spousty žen i já jsem toužila něco málo shodit a hlavně nastavit jídelníček, abych se konečně začala správně stravovat. S přibývajícím věkem je těžší a těžší si udržet váhu, aniž by člověk musel něco pro to dělat 🙂 Očekávání bylo splněno. Zdravý jídelníček nastaven a já jsem spokojená. Nejen váha, ale hlavně tuky v těle šly dolů. Ze začátku sice pomalu, byla jsem z toho nešťastná, ale jde to a to je to hlavní. Což je naprosto báječné. Teď již sama vím, co jíst, čemu se vyvarovat, jak si zacvičit a hlavně mě to baví a co více, funguje!!Doporučuji Katku všem, kteří si sami neví rady se sestavením zdravého jídelníčku, kteří se snaží stále marně nějaké to kilo zhubnout a kterým se, stejně jako mně, dlouho samotným nedařilo. Nakopne vás. Díky moc.” Broňa Hájková

Zuzka se díky Katčině pomoci rozloučila s 8 kilogramy

“Katka se mnou šla krok po kroku. Postupně jsem zařazovala různé změny ve svém jídelníčku nebo životosprávě, takže jsem neměla pocit, že je toho na mě moc. Změnila jsem jednu věc, stala se běžnou a pak teprve přišla další změna. A hlavně jsem se naučila spoustu nových receptů, objevila nové potraviny a nové kombinace chutí, které by mě dřív nenapadly. Zhubla jsem 8 kg a celkem na těle asi 20 cm 🙂 Nejvíc to bylo znát v oblasti břicha. A hlavně jsem se naučila pracovat s jídlem, znát jednotlivé suroviny, poznala jsem, kde najdu bílkoviny/sacharidy/tuky atd. A hodně se mi líbilo, že se počítá s tím, že si člověk občas dopřeje kousek dortu nebo hamburger a hranolky, ale vím, jak to vyvážit v jídelníčku dál tak, aby se to vykompenzovalo a já neměla vysoký příjem. Díky všem radám od Katky se mi daří držet si svoji váhu a postavu pořád stejnou a když se hecnu a začnu si trochu víc hlídat sladké – což je moje slabost, tak zase půjde váha dolů!” Zuzana Mitáčková

Pokud kojíš, nebudeme nic lámat přes koleno. O to důležitější je jít na to správným směrem a s odborníkem v patách.

Chceš se přihlásit? Konzultace proběhne přes ZOOM. Napiš mi na e-mail maamidiar@gmail.com. Kdy začneme, záleží jen na tobě.

Nejsi členkou komunity Jsem v tom, ale ne sama! a máš zájem o výživovou konzultaci na míru? Zdarma je pouze pro členy. Od vysněné postavy tě dělí jen kliknutí!

Katka